www.otzyv.eu
Мошенничество с удалением отзывов с нашего сайта

В последнее время были попытки удаления страниц нашего сайта из результатов поиска Google. Для этого мошенники, которые недовольны отзывами обманутых людей, используют схему с фальшивыми жалобами на нарушение нашим сайтом копирайта. Google сообщает нам о всех таких попытках, поэтому нам становятся известны названия фирм, занимающихся подобными делами. У Google есть механизм, позволяющий противодействовать таким попыткам, поэтому в конечном итоге все такие отзывы остаются в поиске Google. Кроме этого, информация о всех таких мошенниках будет распространяться везде в интернете, поэтому вместо удаления одного отрицательного отзыва будет опубликовано десять новый везде, где возможно. Господа мошенники! Не пытайтесь удалить отзывы, из этого ничего не выйдет. Не платите другим мошенникам, которые предлагают вам такие услуги, потому что в итоге вы просто потеряете деньги. Попробуйте работать честно, не обманывайте людей - и вам не придется удалять негативные отзывы. На сегодняшний день следующие мошеннические фирмы, которые разводят людей с гражданство Евросоюза, пытались удалить отзывы: Trust Group, 2eu.in, International Holdings https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=trust-group https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=2euin-grazhdanstvo https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=international-holdings-international-business Все они - это одна и та же ОПГ, которая берет с клиентов предоплату и потом просто кидает.

AD

Получить болгарский паспорт

Гражданство Евросоюза по ускоренной процедуре.

100% гарантия результата.

Работаем с 2008 года в Болгарии.

Bulgarian Citizenship

Автошкола "PANDA-RAV" — отзывы

188 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Школа на Гната Юри

Навчалася на Гната Юри.
Теорію вела Ірина Олегівна. Дякую за цікаву подачу матеріалу. У викладача багато історій і прикладів з життя, адже Ірина сама водій, тож вона знає чому навчає. Отримала багато порад про які в книгах не написано)

Інструктор Олександр Петрович.
Їздили по різним маршрутам, навчив гарно паркуватися, великим + є можливість брати заняття на 2 години.
Дякую за витримку, навіть коли в мене були тупняки всім тупнякам інструктор спокійно реагував) постійно підбадьорював не даючи падати духом)

На практичні й теоретичні заняття ходила з задоволенням.
Всі іспити здала з першого разу))

Люди, які тільки планують навчатися мають розуміти, що круті викладачі це звичайно супер але в першу чергу напористі маєте бути саме ви))

5: Отлично

Ви найкращі!!!

З повагою хочу залишити свій відгук про автошколу. Дякую за таке цікаве та зрозуміле викладання теорії Ірині Олегівні, яка завжди приходила на навчання з гарним настроєм і посмішкою. Уроки проходили завжди цікаво, а головне зрозуміло, завжди відповідала на додаткові запитання.
Також хочу висловити свою подяку моєму інструктору по водінню Юрію Вікторовичу, який завжди спокійно сприймав мої помилки та вчив як правильно їздити.
Також дякую Наталії Адамівні за адміністративні питання.
Автошколу рекомендую(like)

5: Отлично

Автошкола саме те що требе ;)

Хочу поділитися своїм відгуком про автошколу "Panda-Rav", почну з початку, вибір впав більше із-за розташування, не хотів далеко їздити, а так ходив пішки. Зателефонував, усе дуже гарно розказали, вибрав вечірній час бо було зручніше і вже на наступний день пішов на навчання, теорія просто бездоганно, розповідали всі нюанси, багато прикладів, доступна інформація, щось не зрозуміти складно, а якщо якось так сталося то спокійно спитав і тобі особисто ще раз скажуть і наведуть приклад, дуже приємно що вчать і для "тестів" і так як насправді в житті, що допомагає дуже добре орієнтуватися в ПДР, але потрібно знати що саме ти прийшов отримувати знання тому вести конспект і самому проходити тести це обов'язково!! Думаю це кожен розуміє.
Дякую Василю Івановичу за теорію.

Тепер скажу про практику, не знаю как там в інших, але в мене просто космос.
Я вибрав механіку, зі мною зв'язався інструктор і ми одразу все вирішили, дуже сподобалося що знаходилось завжди в одному місці і не потрібно було кожен раз шукати інструктора, переше заняття для мене було хвилюючим, але потім просто казка, інструктор Олег Мельник, просто чудовий, відкритий, з ним можна и пожартувати і отримати дуже важливу інформацію, завжди все підкаже, і що важливо дійсно навчить їздити, а не просто відкатає практичні години.
Всі елементи, всі види паркувань, габарити машини, принцип роботи щеплення все це взагалі не проблема для Олега Мельника, головне уважно слухати, дивитися, запам'ятовувати і все.

І саме важливе підтвердження моїх слів це здача теорії і практики в МРЕВ, з першого разу)

5: Отлично

Очень крутая автошкола

Самая лучшая автошкола .преподаватель Ирина всё доступно объясняет. Директор Наталия Адамовна лучшая

5: Отлично

Чудова якість

Дуже рада що обрала саме цю школу! Зручний графік занять чудово підходить для завантаженного дня. Іспити з теорії та практики здала з першого разу, хоча страшилки від інших кажуть що це не реально! Я кажу реально, головне правильно обрати школу та інструктора. Дякую Олегу Михайловичу за практичні заняття та підтримку на іспиті.

5: Отлично

Дуже хороша автошкола

Навчалася в автошколі на Ломоносова і залишилася дуже задоволена. Теоретична і практична підготовка на вищому рівні. Подяка викладачу Роману, все дуже доступно і зрозуміло, після такої подачі матеріалу проблем зі складанням теоретичного іспиту не виникає.
Окрема величезна подяка інструктору з водіння Віталію! Дуже доброзичлива людина, з якою надзвичайно легко вчитися. Розбив всі стереотипи про "страшних кричущих інструкторів" 😅 Спокійний і добрий навіть у найекстренніших ситуаціях, його терпінню не має меж. Перед іспитом проїздили маршрути, щоб підготуватися до складання практичного екзамену.
Отже дуже задоволена цією автошколою і рекомендую знайомим!

5: Отлично

Дуже рекомендую

Дуже радий що обрав саме цю автошколу. Дуже професіональний персонал, як викладачі теорії так і практики. Навіть прийшовши з нульовим рівнем знань за період навчання можливо повністю оволодіти навиками керування достатніми для повсякденного життя. Інструктори підготують вас не лише до дачі іспиту, а й покажуть нюанси необхідні при їзді в великих містах. Олег Михайлович зможе привити корисні звички для безпечного і зручного кермування якщо дослухатись до нього.

2: Плохо

Не рекомендую

Записалась в цю автошколу, почитавши відгуки. Пошкодувала.
З хорошого - теоретична частина викладається доступно, до теоретичного іспиту можна підготуватись.
Щодо практики - одні мінуси, вас не готують до здачі екзамена (як говорив мій інструктор «я готовлю не до экзамена, а для езды»), але й це не так (потім брала уроки в інших інструкторів і є з чим порівняти). Пр екзаменаційних маршрутах іздили тільки один раз! Коли я запитувала про більше - відмовляли. Взяти за один раз більше 1 години практичного заняття - теж ні. В мене була чітка ціль здати без хабарів, і тому з цією школою після першої невдалої спроби я попрощалась. І все-таки з другої спроби, після додаткової підготовки здала чесно.

Те, що тут можна «все вирішити» не приховують. Тоді коли ми чекали на першу спробу(2 міс), деякі люди з групи вже були з правами.

5: Отлично

Рекомендую і друзям і ворогам!

Чудовий викладач Ірина профі своєї справи! Інструктор Олександр знайде підхід до кожного! Склала іспити з першого разу. Дуже задоволена роботою всього персоналу!

5: Отлично

Склала іспити з першого разу!

Хочу поділитися позитивним досвідом відвідування школи на Ломоносова. Довго вибирала школу та обрала. Пішла в PANDA-RAV за хорошими відгуками від знайомих і не помилилася, тепер сама залишаю 5-ти зірковий відгук.

Склала іспити з теорії та практики з першого разу. Шок і сенсація якась, сама не чекала, що так буде 🙃

У цьому мені допомогла чудова викладачка Вікторія, теоретичні уроки пролітали непомітно, було цікаво слухати і спілкуватися, завдяки добре структурованим презентаціям і корисним джерелам, які надавала викладачка, теорію було вивчити і запам'ятати набагаааато легше, ніж було б читати з книжки.

Другим етапом була практика, дуже дякую інструктору Андрію за терпіння та корисні поради. Багато чому навчилася під час уроків, починаючи від звички дивитися у дзеркала та закінчуючи плавним прокручуванням керма. Після отримання прав одразу сіла за кермо і тепер не можу натішитися тим, що можу водити.

Дякую PANDA-RAV, чим більше людей навчатиметься у вас у школі, тим спокійніше мені буде на дорогах 😊 🚗.