www.otzyv.eu
Мошенничество с удалением отзывов с нашего сайта

В последнее время были попытки удаления страниц нашего сайта из результатов поиска Google. Для этого мошенники, которые недовольны отзывами обманутых людей, используют схему с фальшивыми жалобами на нарушение нашим сайтом копирайта. Google сообщает нам о всех таких попытках, поэтому нам становятся известны названия фирм, занимающихся подобными делами. У Google есть механизм, позволяющий противодействовать таким попыткам, поэтому в конечном итоге все такие отзывы остаются в поиске Google. Кроме этого, информация о всех таких мошенниках будет распространяться везде в интернете, поэтому вместо удаления одного отрицательного отзыва будет опубликовано десять новый везде, где возможно. Господа мошенники! Не пытайтесь удалить отзывы, из этого ничего не выйдет. Не платите другим мошенникам, которые предлагают вам такие услуги, потому что в итоге вы просто потеряете деньги. Попробуйте работать честно, не обманывайте людей - и вам не придется удалять негативные отзывы. На сегодняшний день следующие мошеннические фирмы, которые разводят людей с гражданство Евросоюза, пытались удалить отзывы: Trust Group, 2eu.in, International Holdings https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=trust-group https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=2euin-grazhdanstvo https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=international-holdings-international-business Все они - это одна и та же ОПГ, которая берет с клиентов предоплату и потом просто кидает.

AD

Получить болгарский паспорт

Гражданство Евросоюза по ускоренной процедуре.

100% гарантия результата.

Работаем с 2008 года в Болгарии.

Bulgarian Citizenship

Киевский печатный цех — отзывы

638 отзывов • Отлично

4.5: Отлично
5: Отлично

Сервіс із безкоштовною доставкою!

Вже не перший раз замовляю цінники у власний магазин дитячого одягу, і як завжди дуже задоволена якістю та швидкістю виконання! Та ще й БЕЗКОШТОВНА доставка!

5: Отлично

5 зірок! Європейський сервіс!

Дякуємо за футболки! Замовляли на подарунок. Дуже зручно співпрацювати із менеджером. Розуміє з півслова. Дизайн швидко узгодили. Замовлення виготовили також швидко. Матеріал футболок приємний на дотик. Сміло рекомендую!

5: Отлично

МОЛОДЦІ!! Надрукували дуже класно!

Замовляв друк календаря із сімейними фото. Я дуже задоволений замовленням! Якість друку, шаблон (якого дизайнер друкарні нам створив), зручність замовлення - все потішило. Тепер будемо щороку друкувати у вас сімейні календарі)

1: Ужасно

Непрофесійно

Якість роботи повний ноль всі безплатні послуги вказані на сайті ніхто не робить. Коментарі негативні видаляють з мережі.

5: Отлично

Успіхів вам!

Дякую за якісне обслуговування і чудову продукцію. Замовляли перший раз, але здається не останній. Дуже зручний сайт, легко оформити замовлення. Дизайнер - молодець, допомагає підібрати власний дизайн. Вдячний за роботу.

5: Отлично

Дуже вдячний за якісну роботу!!

Вся команда працівників — великі молодці, оперативно та супершвидко спрацювали (як часто буває, продукція була потрібна «на позвавчора»), все для клієнта, все висококласне! Дуже вам дякую! Успіхів і процвітання, дорога друкарня!! При потребі — тільки до вас і всім знайомим буду рекомендувати!!!

5: Отлично

Низькій поклін Вам! Безмежно вдячна!

Оцінюю роботу на 400 балів по 100-бальній системі. Величезне ДЯКУЮ за оперативність, НЕПЕРЕВЕРШЕНУ ЯКІСТЬ, терпіння, адже добре усвідомлюю наскільки непросто ВАМ приходиться зі мною. Кожний раз потрібно виконати мені замовлення "сьогодні на вчора", - притому що ви зовсім не зобов`язані йти на зустріч, бо терміни вказані на сайті. Но тим не менше завжди (а це вже 2-й рік співпраці) ви ставитеся з розумінням і завдяки цьому ні разу не було, що не вклались у терміни. Окреме спасибі ВАМ за це. ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!

5: Отлично

Дякую! Побільше вдячних клієнтів!

Хочу подякувати за шикарні візитівки! Cпроектував макет дизайнер, з півслова зрозумів, що я хочу)
Швидко прийняли замовлення і через 2 дні його отримав. Дякую за якісну роботу! Успіхів Вам! Буду звертатися ще.

5: Отлично

Я приємно вражена)

Робила того тижня замовлення))) замовляла дві різні візитки по 1000 шт, дуже здивувалася, що так швидко все зробили! Я робила візитки сама, тому трохи переживала як вони будуть передавати всі кольори! але як забрала, то вони мені дуууууже сподобалися, якість візиток хороша! Буду всім рекомендувати і сама замовлятиму у вас))) Дякую друкарні за БЕЗКОШТОВНУ доставку!!!)))

1: Ужасно

Як розводять людей під час війни!

Товар, який я замовив зробили і відправили швидко. Проте якість і чіткість зображення нікудишня. Дизайнер не виконує ніякої ролі. Він просить побажання клієнта і орієнтовний шаблон зображення. А в кінцевому випадку роздруковує те, що йому скинули (орієнтовний шаблон), не приділивши ніяких зусиль в розробці.
Це в них називається так послуга допоможуть розробити дизайн для клієнта
Менеджер теж саме ніякої ролі не відіграє. Він як оператор. При замовленні зразу перекидає на дизайнера. А при проблемі із замовленням, перебиває і розказує, що винен клієнт.