www.otzyv.eu
Мошенничество с удалением отзывов с нашего сайта

В последнее время были попытки удаления страниц нашего сайта из результатов поиска Google. Для этого мошенники, которые недовольны отзывами обманутых людей, используют схему с фальшивыми жалобами на нарушение нашим сайтом копирайта. Google сообщает нам о всех таких попытках, поэтому нам становятся известны названия фирм, занимающихся подобными делами. У Google есть механизм, позволяющий противодействовать таким попыткам, поэтому в конечном итоге все такие отзывы остаются в поиске Google. Кроме этого, информация о всех таких мошенниках будет распространяться везде в интернете, поэтому вместо удаления одного отрицательного отзыва будет опубликовано десять новый везде, где возможно. Господа мошенники! Не пытайтесь удалить отзывы, из этого ничего не выйдет. Не платите другим мошенникам, которые предлагают вам такие услуги, потому что в итоге вы просто потеряете деньги. Попробуйте работать честно, не обманывайте людей - и вам не придется удалять негативные отзывы. На сегодняшний день следующие мошеннические фирмы, которые разводят людей с гражданство Евросоюза, пытались удалить отзывы: Trust Group, 2eu.in, International Holdings https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=trust-group https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=2euin-grazhdanstvo https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=international-holdings-international-business Все они - это одна и та же ОПГ, которая берет с клиентов предоплату и потом просто кидает.

AD

Получить болгарский паспорт

Гражданство Евросоюза по ускоренной процедуре.

100% гарантия результата.

Работаем с 2008 года в Болгарии.

Bulgarian Citizenship

likebus.com.ua автобусные билеты онлайн — отзывы

347 отзывов • Нормально

2.5: Нормально
5: Отлично

Я в шоці від коментарів

Коли обирада квитки , читала відгуки перевізників . І точно знала , що Лайкбус не обиру. Проте мені скасували квиток іншого перевізника і в мене не було вибору більше , тільки їхати з Likebus. Начиталися коментарів і готувалася до найгіршого.
Отже,їхала 22.09 рейсом Київ -Гдиня . Сідала в Луцьку і їхала до Бидгоща.
Водії хороші.
Туалет чистий та працює.
Сидіння зручні.
WiFI не працював , але особисто для мене це дрібниця .
І Вишеньки на торті ) приїхала майже на 3 години раніше ніж було вказано в квитку !

1: Ужасно

Скарга без відповідальність

На передодні купила квиток Гданськ-Київ відправлення 25.09.22
в 7:50 ранку.
В квитку не вказана інформація номера автобуса, відсутня повна інформація на автобусі, що автобус прямує до Києва. Ні один з водіїв не вийшов і не надав інформацію що автобус прямує до Києва.
Ніхто з водіїв не поцікавився і не зателефонував де його пасажир, хотя білет був проплачений і у водіїв є ця інформація
Я приїхала на автовокзал за 30хв до відправлення автобуса і не змогла уїхати із за відсутності інформації.
Це жахливо і безвідповідально зі сторони перевізника. Білети коштують шалених коштів.
Мабуть вашим водіям, це на руку на продане місце взяти пасажира., гроші полонити собі в кишеню

1: Ужасно

Жахливо!!!

Те що пережили по вині цього перевізника не можна описати!!!
Задекларований інтернет і туалет, це дрібниці!
Те що запізнились на літак (маючи в запасі більше 12 годин) і попали на 20 000 грн!
Завдяки водіям рашистам!!!
Які не знають, що таке людяність, допомога, підтримка!!!
Насміхались, глумились і робили все, щоб не встигли на рейс!
Співробітники компанії, це лице компанї!
Жаль не прочитав відгуки раніше, а після «послуг»!
Замовлю білборд, щоб більше людей дізналось !!!

1: Ужасно

Хуже не бывает

Я с сыном 23.09. 2022 ехала из Болгарии. А втобус ехал из Турции. Наши места были заняты. Т.е билет на одно место был продан 2 раза. Пришлось сесть в самом конце. Автобус не подходит для международных перевозок. Сидеть тесно, вайфай не работал,в туалете света нет, душно, ни одной остановки не было, чтоб хоть кофе выпить, только на таможе. Водители хамовитые, наглые. За богаж берут 10% от стоимости билета. С меня за 3 доп сумки и 2 маленькие коробки, которые постав одну на другую и сверху сумка, взяли 700грн. Ездила с ними впервые , больше никогда не поеду и никому не рекомендую. Поездка была очень тяжёлой, люди переругались из- за мест, не у меня одной на место было два билета. Позиция водителей, не нравится? выходите! Все было ужасно.

1: Ужасно

Поїздка-суцільне розчарування

Автобус рейсу Софія-Одеса (д.н.5668) 17.09.2022 запізнення на 4 години приїзду в Одесу, проте зовсім не із субєктивних причин. Зокрема, замість виїзду з Софії в 18.00, як заявлено перевізником Like Bus, автобус реально виїхав в 18.20. без видимих причин та, відповідно запізнився на заявлений в маршруті час приїзду до Бухаресту. В Бухаресті замість зупинки в 20 хв. автобус простояв більше години бо, як потім зясувалось - водій очікував БІЛЯВКУ, яка в послідуючому всю дорогу робила йому каву. Як наслідок, автобус на 20 хв. запізнився на паром і пасажири понад дві з половиною години очікували ще й на паромі. Один з водіїв неетично себе поводив , кричав на пасажирів, говорив матами, довгий час не випускав до туалету. Сказав вагітній пасажирці - вийдеш до туалету - поїдеш наступним рейсом!
Туалет в автобусі не працює. Wi-Fi немає. Була невеличка кавомашина для користування водіями та БІЛЯВКОЮ.
Call Centr всі безчинства та самодіяльність водіїв, що мадо наслідком немислиме запізнення автобуса пояснює проблемами на кордоні якиих не було взагалі, і це можна було зясувати у всіх пасажирів.
ГАНЬБА !!!

1: Ужасно

Все нехорошо

В интернете купила билеты по одной схеме по факту вообще не сходиться и водитель сам рассаживает. Водители матерятся, курят. Нет интернета . Розеток нет, один грязный удлинитель на выходе.

1: Ужасно

Багато очікував, отримав мало.

З Києва до Варшави
Переносу по всьому автобусу
Автобус старий, вайфая нема.
А обіцяють преміум клас!!! І ціну з накидкою і передоплату потребують.
Так би прийшов, глянув і поїхав на іншому. Більше непоїдемо....

2: Плохо

Гдиня Київ

Їхала з Гдині в Київ. Автобус взагалі не той на який брала білет, інтернету обіцяного не було, місця вузькі, автобус не призначений для таких довгих подорожей. Розчарована неповагою до споживачів.

4: Хорошо

Единственная приятная поездка за долгое время

18.09 ехала из Одессы в Хмельницкий на автобусе Херсон- Зелена Гура. Минус- автобус опоздал из-за поломки. Остальное прошло замечательно- скорость поездки, частота и продолжительность остановок, отношение водителей- за последние несколько поездок эта единственная, за которую хочется сказать спасибо

5: Отлично

Сподобалось

Багато мандрую, у тому числі автобусами.
Їхала з Києва до Варшави 19.09, автобус двохповерховий, комфортно,було де підзарядитись.
Водії ввічливі, приїхали до Варшави навіть раніше.