www.otzyv.eu

Meest China — отзывы

2901 отзыв • Хорошо

3.5: Хорошо
5: Отлично

Доставили за две недели

Супербыстрая доставка на самолёте))))) От момента оформления выкупа до получения посылки прошло только ДВЕ недели) Спасибо огромнейшее.

4: Хорошо

Упаковувати почали погано

Щось мені не дуже подобається як почали упаковувати товар. Додаткового матеріалу стали занадто багато ложити. В деяких випадках (коли крихкі товари) це виправдано, але в деяких можна і поменше.

5: Отлично

Чи є уже товар на складі?

День добрий. Оформив заявку пару днів назад, чи є вже товар YT5212707582106 у вас на складі? Мені він потрібен терміново, тому надіюсь що його встигнуть доставити до 29.08

4: Хорошо

За доставку більше заплатила, ніж коштує сам товар

Замовила реально дешеві речі, доставка яких вийшла дорожче) Відчувається що доставка таки не дешева, раніше того не помічала. Дуже вдячна за хороший сервіс та може будуть таки якісь лояльні програми для дешевих маленьких посилок, бо якось то не по собі платити більше за доставку аніж за товар.

5: Отлично

Нова опція дуже актуальна

Дуже потішила новина про можливість самостійно, а головне БЕЗКОШТОВНО, здійснювати переадресацію посилок. Це дуже актуально, тим паче в теперішніх обставинах, адже взагалі не зрозуміло де я буду завтра.

4: Хорошо

Знову затримують у Львові

У Львові знову почали затримувати посилки, хоча уже не так надовго як у червні, але затримка є. Передача на доставку лише через 3-4 дні. Загальне враження на 4.

1: Ужасно

Посылка утилизирована

Не понятно по каким причинам посылка 3000214380 стоимость 776 долларов была утилизирована. С апреля неоднократно звонил на горячую линию, отвечали "ожидайте посылка в пути", а в итоге посылки нет. Как это называется?

5: Отлично

Все чудово влаштовано

Якщо не брати до уваги затримки на складах, то все просто чудово! Упаковка, терміни, техпідтримка - все на висоті!

5: Отлично

Доставщик замечательный

Не могу нарадоваться сервисом этой компании😍😍😍 С кажным днём всё больше убеждаюсь что сделала правильный выбор доставщика! Быстро, качественно и без каких либо проблем! Советую!

4: Хорошо

Упаковка товару погіршилась

При консолідації залишають частину упаковочного матеріалу, і іде збільшення об'єму посилки, раніше запаковували компактніше.