www.otzyv.eu

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта) — отзывы

22059 отзывов • Нормально

2: Плохо
1: Ужасно

[email protected]

Абсолютнейшие тормоза [email protected] Просят прислать доки, но никто ничего не отвечает.
Задерживают разные посылки если общая сума их выше 150$. Дичайшая дичь, почему нельзя это оформить как разные и пропустить дальше? Потому что хотят скосить бабло.

3: Нормально

Обслуживание

Передаю привет лично долб**бу с Киевского отделение №258, который говорит НАСТОЛЬКО тихо, что приходится переспрашивать что он сказал по 2-3 раза, при этом ехидно улыбаясь и всем своим видом показывая, что ОН лично мне делает отдолжение 🤣 Братик, ты работаешь на кассе в новой почте, АЛЛО, проснись.

1: Ужасно

4 раза завысили обьёмный вес. Стои жди пока прменяют

Что у вас с отделениями в черновцах, то стретч плёнку добавляют (хотя её нету) то вес завышают, и так постоянно. Ттн 59000825793063, 59000795526117, 59000815939847. А теперь влепили 40кг от фонаря на эту посылку 59000850068639. Там такая же посылка как и остальные, та же коробка, но ждать по 40 минут пока изменят вес приходиться.

2: Плохо

Зникла посилка

Я спочатку був задоволений сервісом, особливо сервісом поштоматів, але тепер не раджу нікому користуватись поштоматами!
Сталася якась дика ситуація. Замовив посилку з Китаю на Київ , номер aepd0001040281, так сталося що я зараз знаходжуся в Дніпрі, замовив переадресацію на поштомат в Дніпрі, переадресація поїхала під номером 59000848991589, доїхала до поштомату близько 12 години дня, близько 17 години зібрався її отримати, але яке було здивування що у 16:33 була здійснена переадресація знову на Київ чомусь на 78 відділення, від імені тов нова пошта, трек номер 59000849412434, на горячій лінії нічого пояснити не змогли, я вирішив поїхати на поштомат та забрати посилку поки вона не поїхала на Київ, але там вже була пуста комірка!!! Я нажав кнопку помилка в додатку, посилку я не отримав!!! Та чомусь через годину в додатку написало що я отримав посилку, в Києві на 78 відділенні, куди вона доїхала з Дніпра менше ніж за 2.5 гидини! Тобто посилка зникла, а тепер це виглядає так ніби я її отримав!

5: Отлично

Задоволена!

Завжди замовляю посилки новою поштою. В моєму відділені приємні менеджери, немає черг, завжди привітні. Так ціни в них дорожче ніж у конкурентів, але коли я зіштовхнулася з іншими доставками то зрозуміла краще я переплачу і зберегу свої нерви. Посилки доходят дуже швидко, цілі, не ушкодженні. Єдине "Але" що нова пошта любить упаковувати маленький товар у великі коробки, треба слідкувати при відправці.

2: Плохо

Кошти не повернуті!

Дброго дня!
Я зверталася раніше з приводу загубленої іграшки під час пересилання речей з Києва до США (посилання
https://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta/review-1664018)

Працівники Нової пишти в коментарі відповіли, щи кошти за втрачену річ повернуті , але нічого не поясннили, куди повернуті, ми нічого не отримували? яким чином і де їх можна отримати? Я зверталася напряму до НП, так і не отримала відповіді на ці питання!!!

1: Ужасно

Послуга переадресація

В додатку зробила переадресацію посилки. Яке було моє здивування, коли мені через пів дня прийшло повідомлення, що переадресація пройшла успішно, товар виїхав на вказану адресу і до оплати 160 грн! Це при тому, що вона вже була оплачена відправником. Аргументували тим, що при переадресації створюється ніби то нова ТТН і це рахується як нова відправка.
Ну, окей. Але! Ця посилка їхали за 350 км до мене за 200 грн!!!!
А переїхати з одного відділення до іншого, де відстань 8,2 км (спеціально подивилась) - 160 грн!!! Ви серйозно?? Це просто абсурд
Ну, і ще одне, саме головне, в принципі, до чого я і веду: при оформленні переадресації, чомусь ніде не було вказано скільки коштує ця послуга... Просто "ваша заявка прийнята" і все! Ніхто в додатку Нової пошти не мявкнув, що це платно..
Таке маленьке прикре непорозуміння... Да? Ні! Це називається шахрайство. І за це є стаття.

1: Ужасно

Ужасное хамское обслуживание , большие тарифи по доставке

Посылка весит 4 килограмма , поставили 93 , сантиметры переводить в килограммы , за тарифи это вообще отдельная история , больше никогда не буду пользоваться вашими услугами

5: Отлично

За останні півроку лише хороші відгуки!

За останні півроку лише хороші відгуки! все доставили в строк, все добре спаковане, без ушкоджень. Навіть скло не розбите (хоча я не сподівалась!)
Дякую завашу роботу

1: Ужасно

Халатність працівників.

Я замовила посилку. Мені прийшло повідомлення, що вона на відділення. Коли я прийшла, мені сказали, що вона випадково поїхала на інше відділення і буде на нашому відділенні після 17:00.
Ви серйозно!? Розберіться трохи з своїми працівниками і проблемами. Куди дивиться власник? Мало того що я плачу за доставку, майже 100 грн. То ще й через вашу неуважність мені приходиться чекати ще майже день. Не одна пошта стільки не бере за доставку, як ви