www.otzyv.eu

ООО «Асгар» — отзывы

604 отзыва • Отлично

5: Отлично
5: Отлично

Отличная фирма

В сфере охранных услуг Асгар давно на первом месте для меня, ребята молодцы - постоянно профессионально развиваются.

5: Отлично

Ни разу нас не подвели

За время пользования их услугами они ни подвели нас ни разу: профессиональная помощь в вопросах охраны, это на 100% об Асгаре.

5: Отлично

Асгар поставили за рекомендацією добрих знайомих

Купили квартиру, обговорили все з дружиною та вирішили, що варто встановити хорошу сигналізацію, ми часто у відрядженнях, відпустку тощо – краще себе убезпечити. Асгар поставили за рекомендацією добрих знайомих і анітрохи не шкодуємо, хороша система, легко керувати, група реагування виїжджає оперативно.

5: Отлично

Користуємося цією службою багато років

Давно вже переконався, що Асгар найкраща контора, яка надає послуги з охоронної сигналізації. Користуємося цією службою багато років, якщо трапляються проблемні ситуації, виїжджають оперативно, у нас кілька об'єктів у різних точках міста та сервіс скрізь оперативний.

5: Отлично

Встановили хорошу систему, все чудово

Ми використовуємо охоронну сигналізацію від фірми Асгар, у нас є 4 магазини і раніше там була охорона тільки території ТЦ, але я не дуже довіряю їм, таки вважаю, що краще покластися на професіоналів. Встановили хорошу систему, все чудово

5: Отлично

Убедились в высоком уровне квалификации персонала

Асгар предоставляют услуги по установке и обслуживанию синализации, мы сотрудничаем уже в течение четырех лет и за этот период убедились в высоком уровне квалификации персонала

5: Отлично

Співробітники професійні

Встановили сигналізацію та поставили на пультову охорону від фірми Асгар, хороший підрядник, щодо співпраці взагалі немає питань. Співробітники професійні, якщо щось трапляється, виїжджають на виклик оперативно та роблять свою роботу за всіма правилами.

5: Отлично

Рекомендую цю фірму

Мені подобається, як працюють співробітники Асгар, відмінне обладнання, встановили швидко, безпека на першому місці.

5: Отлично

Обслуговування на найвищому рівні, персонал приємний.

Протягом кількох років вже користуємося послугами сигналізації від Асгар, це чудові та відповідальні хлопці, не було жодного випадку, щоб ми засумнівалися та подумали змінити компанію. Обслуговування на найвищому рівні, персонал приємний.

5: Отлично

Были случаи, когда выезжала бригада реагирования

Были случаи, когда выезжала бригада реагирования, поэтому убедились в том, что работают профессионально, хорошая и качественная сигнализация. Если вам нужна реальная защита и уверенность в защищенности любого объекта, рекомендую от себя обращаться к Асгару.