www.otzyv.eu
Мошенничество с удалением отзывов с нашего сайта

В последнее время были попытки удаления страниц нашего сайта из результатов поиска Google. Для этого мошенники, которые недовольны отзывами обманутых людей, используют схему с фальшивыми жалобами на нарушение нашим сайтом копирайта. Google сообщает нам о всех таких попытках, поэтому нам становятся известны названия фирм, занимающихся подобными делами. У Google есть механизм, позволяющий противодействовать таким попыткам, поэтому в конечном итоге все такие отзывы остаются в поиске Google. Кроме этого, информация о всех таких мошенниках будет распространяться везде в интернете, поэтому вместо удаления одного отрицательного отзыва будет опубликовано десять новый везде, где возможно. Господа мошенники! Не пытайтесь удалить отзывы, из этого ничего не выйдет. Не платите другим мошенникам, которые предлагают вам такие услуги, потому что в итоге вы просто потеряете деньги. Попробуйте работать честно, не обманывайте людей - и вам не придется удалять негативные отзывы. На сегодняшний день следующие мошеннические фирмы, которые разводят людей с гражданство Евросоюза, пытались удалить отзывы: Trust Group, 2eu.in, International Holdings https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=trust-group https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=2euin-grazhdanstvo https://www.otzyv.eu/reviews.php?name=international-holdings-international-business Все они - это одна и та же ОПГ, которая берет с клиентов предоплату и потом просто кидает.

AD

Получить болгарский паспорт

Гражданство Евросоюза по ускоренной процедуре.

100% гарантия результата.

Работаем с 2008 года в Болгарии.

Bulgarian Citizenship

SKVOT — отзывы

24 отзыва • Отлично

5: Отлично
4: Хорошо

Курс Архікад

Маленький фітбек по пройденому мною курсу "ARCHICAD". Для мене було важкувато, дуже старалась і в цілому, можу сказати, що ціль досягнута. Курс сподобався, лектор і її подача теж , тільки трошки не вистачило пошагових дій, для більш чіткого розуміння, що , куди і за чим😊
Платформа для навчання доволі зручна.
В майбутньому планую надалі навчатись у школі SKVOT.😊

5: Отлично

Іллюстрація

Завершив курс з Антоном Або і це був дуже крутий досвід для мене. Сучасні ідеї , зовсім інший погляд на роботу та процес. Мені сподобалась організація курсу , швидка комунікація не лише від лектора, а й від команди SKVOT. Дякую Катерині , яка була на зв’язку майже 24/7☺️
Для мене це щось нове , тому наповненість курсу фантастична для людини , яка бажає розвиватись в ілюстрації. Не пам’ятаю , коли так захоплено я ще виконував домашні завдання. Цікаво , насичено , без зайвого та ще й твориш в чудовій атмосфері.

1: Ужасно

Продюсування

Курс з продюсування веде Жуатерина Нефільд. Якщо її загуглити то можно побачити що вона росіянка, яка виїхала з України і з 2014го року робила багато проектів у росіі. СОРОМ СКВОТ!!!!

5: Отлично

Маркетинг директор от Вовы Соболева

Курс понравился очень, полезно и много практических фишек, некоторые лекции пересмотрю еще, чтобы окончательно усвоить и проработать материалы. За время обучения вышло структурировать свои знания. Сложностей во время прохождения нет , потому что всегда можно задать вопросы в чате и во время трансляции, лектор оперативно реагирует на запросы) Вова очень классно читает курс, на лекциях как с друзьями, очень крутая атмосфера и как специалист, он классный профессионал своего дела. Удалось даже поработать в командах , тоже интересный опыт взаимодействия.

5: Отлично

Неймовірний курс Маркетинг директор від Вови Соболева

Дякую за цю чудову можливість вчитись в кращих, працювати над собою. Дуже задоволена навчанням. Тут неймовірний підхід до матеріалів, домашок, взаємодії в групі, корисна інформація. Стільки всього винесли з курсу, що не порівняється з іншими школами. Я залишилась дуже задоволена

5: Отлично

Ретуш фото

Даша чарівна лекторка, це була приємна співпраця. Лекції насичені та дуже місткі, багато класної інформації як для початківця , так і для людини, що має досвід. Я отримала масу задоволення. Плюс крута ком’юніті на курсі.

5: Отлично

Все відверто про Моушен

Завершила курс і це було комфортно, корисно, цікаво та драйвово. Отримала не просто скіли, а розуміння професії! Поясню: Лектор-практик, який не просто розповідає матеріал, а вводить у суть професії зсередини – чесно розповідає про плюси та складнощі у роботі моушен дизайнером, як воно є на практиці. Цього в жодному туторіалі не візьмеш. Мені було цікаво дізнатися про його шлях до успіху у моушені – що йому допомагало зростати, що драйвило, що заважало на шляху. Ясно, що шлях у кожного свій. Але ось саме цього розуміння моушен-дизайну як професії, цього погляду зсередини мені і не вистачало, і це головне, заради чого я пішла саме до Сергія на ваші курси.
Пояснення етапів всього процессу на реальних прикладах – це зрозуміло та дуже надихаюче! Був поетапний розбір реальних робіт лектора. Роліки Сергія дійсно дуже круті, на їх прикладі він розкриває етапи роботи, інструменти, якими він це зробив. Вау, хочеться рухатись далі так само!!! Безліч практичних порад, лайфхаків, десь трохи чітерства)))

5: Отлично

немного о UX Writing

Тема исследований особенно суперски понравилась, это не мое направление, но мне было на курсе интересно.Теперь уверенно себя чувствую в работе. Материал хорошо подает лектор, крутые примеры, все доступно, можно разобраться даже, если учишься по записям, в чате оперативный фидбек.Единственное 2 часа лекции тяжеловато осилить, если учесть, что у меня разница +3, но это однозначно того стоит! Особенно работа на онлайн воркшопах - мега крутой опыт.

5: Отлично

Супер круто

Це супер-круто, навіть не полінувався залишити відгук на одразу двох сайтах. Пройшов курс «Маркетинг директор» з Вовою Соболєвим на Skvot. У захваті, супер інформація, можна застосовувати хоч одразу після лекції. Купа корисних знань, можливість отримати пораду в одного з кращих практиків країни. Ще раз — я в захваті від усього.
Все супер, дякую!

5: Отлично

ADOBE PREMIERE

Mені дуже сподобалось навчатись на цьому курсі, вже зараз я розумію, що в мене стали роботи краще, більш яскравіші та ефектніші. Робота команди взагалі окремий каїф: дуже багато класної комунікації, цікавих матеріалів та завдань. Я дивилась спочтаку онлайн, потім записи мене дуже захоплює, з домашками склалось не дуже, бо я на них подзабила)), але в роботі намагаюсь використовувати все по максимуму. Воно того варте!