www.otzyv.eu

ТМ Двери Белоруссии — отзывы

463 отзыва • Хорошо

3: Нормально
1: Ужасно

Не зв’язуйтесь!

Вже півроку пройшло як ми замовили двері, замовляли до війни!
Нещодавно привезли 3 дверки з 4ьох.
Це жах! Нікому не рекомендую!
Обіцянки-цяцянки!!!!!!

1: Ужасно

Найгірша компанія

Гіршої компанії я ще не бачила. Обманюють клієнтів, та найманих робітників. Ніколи нічого у них не купуйте

1: Ужасно

Двери Белоруссии афера

Очевидно, что компания Двери Белоруссии команда аферистов. Заказу уже 6 месяцев - поставки нет. Телефоны не отвечают. Продавцы в магазине еще берут трубку, но думаю, что и там скоро брато не будут. Выход один - писать заявление в полицию об преступлении))).
Надеюсь отзыв будет полезен и жертв не добавится.

1: Ужасно

замовлення у травні 2022

Ні в якому разі не проплачуйте товар .Аферисти . проплатила замовлення і ні слуху ні духу. Дуже прикро, що в такий час є виродки. які заробляють ціною шахрайства

1: Ужасно

Пропали и не отвечают

Сделал предоплату за заказ ещё до войны. Сейчас никто не отвечает ни по каким номерам, просто пропали, товара нет. Эта компания кинула своих клиентов.

1: Ужасно

Колективний лист у Держспоживслужбу та Нацполіцію

Мій номер телефону для ошуканих фірмою Двері Білорусії 0967815433. Пропоную створити колективний лист до державних органів щодо невиконання зобов’язань при 100% оплаті.

1: Ужасно

Двери не привезли

Двери заказала в ноябре месяце,оплата 100%,сейчас середина июня,а заказ не выполнен.Дозвонилась на горячую линию во Львов,о конкретной поставке ничего не знают.Может надо обратиться на сайт СБУ по борьбе с коррупцией?

1: Ужасно

Это ХУДШИЙ из магазинов, с которыми я когда-либо имела дело!!!

Я заказала три двери в ноябре 2021 года. Оплатила 100%! Сейчас июнь 2022года. Дверей НЕТ!!! Когда будут, не знают. Даже не обещают ничего. На требование вернуть деньги ответили категорическим отказом. И что самое обидное, война тут ни при чём. Заказ сделан за ТРИ месяца до войны. Просто халатность и БАРДАК! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

1: Ужасно

Відсутні двері

Замовив міжкімнатні двері 19 жовтня 2021р. До сьогодні тільки обіцянки!!! Пройшло майже 6 місяців з моменту замовлення, гроші за двері оплатив на момент замовлення!!! Прийдеться звертатись у відділ з прав споживачів а також у інші органи які покладуть край цій недобросовісній фірмі!!!

1: Ужасно

Двері не привезли

Замовили двері 15.01
Дверей немає. Зв'язку з керівниками і на сайті немає. Чи ще існує магазин і завод невідомо. Дівчата у Львові продавці, кажуть, що нічого не вирішують і нічого не знають.
Мій номер 0632976493
Пишіть, хто в такій самій ситуації. Може напишемо спільну скаргу в поліцію ?